İade ve Değişim Koşulları

İPTAL KOŞULLARI

Siparişini verdiğiniz, ödemesini yaptığınız ancak henüz kargoya verilmeyen ürünler 0 531 888 66 88 nolu telefon ve info@orenzeytin.com.tr mail kanalıyla iptal edilebilir.
 
DEĞİŞİM KOŞULLARI

Siparişiniz kargoya verilmeden önce, değişim yapılmak istenen ürün hakkında bilgi tarafımıza mail (info@orenzeytin.com.tr) veya telefon (0 531 888 66 88) yoluyla bilgi verilmeli, değişimden dolayı çıkabilecek ek bedeller ödendikten sonra değişim yapılabilmektedir.
Kargo ile adrese teslim edilmek üzere yola çıkmış olan siparişler veya adrese teslim olmuş siparişlerin değişimi, alıcının siparişinin bulunduğu kutuyu açmadan ve kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermesiyle gerçekleşebilir.

İADE KOŞULLARI

Müşterilerimiz “Cayma Hakkı” kapsamında, hiçbir gerekçe göstermeden satın alınmış ve teslimi yapılmış ürünün kullanımından vazgeçme hakkına sahiptir.
Ancak tesliminden sonra ambalajı, bandı veya paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan ürünün, sağlık ve hijyen açısından iadesi mümkün değildir.
www.orenzeytin.com.tr üzerinden alımını gerçekleştirdiğiniz her bir ürün için cayma hakkınızı on dört (14) gün içerisinde kullanabilir, ürün iadesini hiçbir kargo ücreti ödememek suretiyle kurumumuza (Hamidiye mh. Dr. Kamil Emin Güneş cd. No:1 EDREMİT – BALIKESİR TEL: 0 531 888 66 88 ) gerçekleştirebilirsiniz.
Ambalajını, paketini, bandını veya korucu unsurlarını açmadan otuz gün içinde cayma hakkını kullanarak iade ettiğiniz ürün için ödediğiniz tutar, tarafımıza ileteceğiniz bir hesap numarasına iade edilecektir.